ROZVRHY HODIN HROMADNÝCH PŘEDMĚTŮ


Školní rok 2023/2024

Systematická víceoborová estetická výchova (Experiment) MŠ + ZŠ
Mini tykadýlka pro 4 leté
Tykadýlka pro 5 leté
Tykadla 1 - 1. třída ZŠ
Tykadla 2 - 2. třída ZŠ

Hudební nauka

Ročník

Vyučovací předmět

Vyučovací hodina

Vyučující

Učebna

1. PS

Muzicírování s rodiči

Čt 16.20 – 17.05

D. Stará
B. Polívka
Z. Vaníčková

č. 4+5+9

2. PS
1. třída ZŠ

Zpívánky s PHV

Experiment Tykadla 1
i žáci bez Experimentu
Čt 14.25 – 15.10

D. Stará

č. 5

1./I. st.
2. třída ZŠ

Hudební nauka

Experiment Tykadla 2
Po 14.50 – 15.35
žáci bez Experimentu
Pá 13.30 – 14.15

D. Stará 
 
Š. Puchelová

č. 5

2./I. st.
3. třída ZŠ

Hudební nauka

Pá 14.20 – 15.05

Š. Puchelová

č. 5

3./I. st.
4. třída ZŠ

Hudební nauka

15.10 – 15.55

Š. Puchelová

č. 5

4./I. st.
5. třída ZŠ

Hudební nauka

St 14.30 – 15.15

D. Pitra

č. 5

5./I. st.
6. třída ZŠ

Hudební nauka

St 15.20 – 16.30

D. Pitra

č. 5


Rozpis výuky v učebně HN č. 5

Po 14.50 – 15.35   HN 1. roč. (Tykadla 2) - D. Stará

St 14.30 – 15.15    HN 4. roč. - D. Pitra
St 15.20 – 16.30    HN 5. roč. - D. Pitra
St 16.35 – 17.45    Kompozice - D. Pitra
St 17.50 – 19.00    Kompozice - D. Pitra

Čt 14.25 – 15.10    Zpívánky s PHV - D. Stará
Čt 16.20 – 17.05    Muzicírování - D. Stará
 
Pá 13.30 – 14.15    HN 1. roč. - Š. Puchelová
Pá 14.20 – 15.05    HN 2. roč. - Š. Puchelová
Pá 15.10 – 15.55    HN 3. roč. - Š. Puchelová
Pá 16.00 – 18.15    Tvůrčí psaní - J. Rymešová


LDO-Divadlo - P. Janiššová
Po 13.30 – 14.40 LDO 1. roč.
Po 14.45 – 15.30 LDO 2. PS
Po 15.45 – 18.45 LDO smíšená skupina

LDO -Tvůrčí psaní - J. Rymešová
Pá 16.00 - 18.15

Smyčcový soubor - Z. Puchelová
Pá 17.00 - 18.30

Kytarový soubor  - S. Kozáková
Pá 14.30 - 16.00

Big Band JC Band - R. Říšský
So 9.00 - 11.00

Cimrman Drum Band - J. Černý
Čt 18.30 - 20.00

Kapela Basta Fidly - V. Hrinko
Út 16.15 - 17.45


Školní rok 2022/2023

Systematická víceoborová estetická výchova (Experiment) MŠ + ZŠ
Mini tykadýlka pro 4 leté
Tykadýlka pro 5 leté
Tykadla 1 - 1. třída ZŠ
Tykadla 2 - 2. třída ZŠ

Hudební nauka
Po
Hudební nauka 1. roč. sk. A 14.50 - 15.35 D. Stará
Hudební nauka 2. roč. sk. A 15.40 - 16.25 D. Stará
Hudební nauka 4. roč. 16.25 - 17.10 D. Stará
Příprava na konzervatoř 18.30 - 20.00 Z. Puchelová

St
Hudební nauka 3. roč. 15.30 - 16.15 D. Stará

Čt
Zpívánky 2. roč. PS 14.25 - 15.10 D. Stará
Hudební nauka 1. roč. sk. B 15.25 - 16.10 D. Stará
Muzicírování 1. roč. PS 16.20 - 17.05 D. Stará


Hudební nauka 2. roč. sk. B 13.40 - 14.25 Š. Puchelová
Hudební nauka 5. roč. 14.30 - 15.15 Š. Puchelová
 

LDO-Divadlo (Mgr. L. Veličková)
Po 13.30 – 14.40 LDO 1. roč.
Po 14.50 – 15.35 LDO 2. PS
Po 15.45 – 18.00 LDO smíšená skupina

LDO-Tvůrčí psaní (J. Rymešová)
Pá 15.45 - 18.55

Smyčcový soubor (Z. Puchelová)
Pá 17.00 - 18.30

Kytarový soubor (S. Kozáková)
Pá 14.30 - 16.00

Big Band JC Band (R. Říšský)
So 9.00 - 11.00

Cimrman Drum Band (J. Černý)
Pá 18.30 - 20.00

Kapela Basta Fidly (V. Hrinko)
Pá 16.00 - 17.30