ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ve školním roce:

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011
 


ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2018/2019


 

Taneční soutěž Mia League Trinity Cheb

 



ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2017/2018


 



ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2016/2017





ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2015/2016

Na střední umělecké školy úspěšně vykonali zkoušku:

Jan PHI - Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby Praha, s.r.o.
za přípravu děkujeme p. uč. Simoně Janků a p. uč. Danovi Černému

Kateřina OPELTOVÁ - Střední odborná škola uměleckořemeslná Praha, s.r.o.
za přípravu děkujeme p. uč. Simoně Janků

Jiří MORKES - Konzervatoř Plzeň - obor kytara
za přípravu děkujeme p. uč. Alexandru Kotlarovi

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon Plzeň

ŠTĚPÁN PLACHÝ - akordeon, 1. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



LAURA GILLAROVÁ - akordeon, 2. místo

 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



AKORDEONOVÉ TRIO MLŠ (Plachý, Gillarová, Tůma), 2. místo

 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ v komorní hře dechových nástrojů Orlová

TRUMPETOVÉ DUO (A. Červenka a A. Valenta) - 1. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi


 

TRUMPETOVÉ DUO (O. Kolář a V. Kolář), 1. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi


 

POZOUNOVÉ TRIO (Jan a Jakub Baarovi, J. Šmrha), 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému

Mimořádná ocenění poroty:

A. Valenta - zvláštní ocenění za mimořádný interpretační výkon

J. Kovář - zvláštní ocenění za vynikající pedagogickou práci

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
Františkovy Lázně

JAN MARTIN THEISS - EKN, 1. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

TEREZA HORSKÁ - EKN, 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

FILIP SKRIBEK - EKN, 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

TEREZA ČEHÁKOVÁ - EKN, 3. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

 

Celostátní kytarová soutěž "PRAGuitarra Clássica" 2016 Praha

JIŘÍ MORKES, 2. místo ve III. kategorii
 za přípravu děkujeme p. uč. Alexandru Kotlarovi


 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře dechových nástrojů Cheb

TRUMPETOVÉ DUO (A. Červenka a A. Valenta) - 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

TRUMPETOVÉ DUO (O. Kolář a V. Kolář), 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

POZOUNOVÉ TRIO (Jan a Jakub Baarovi, J. Šmrha), 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému

KVARTETO ZOBCOVÝCH FLÉTEN
(S. Spáčilová, M. Brisudová, A. Kučerová a A. Kvasničková)
, 1. místo bez postupu

za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské

TRUMPETOVÉ DUO (T. Basl a M. Chovanec), 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

TRUMPETOVÉ DUO (A. Kotala a J. Lehoczky), 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

TRUMPETOVÉ TRIO (K. Brtník, O. a V. Kolářovi), 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

 

Finále celostátní pěvecké soutěže "Karlovarský hlas" Karlovy Vary

LINDA VOSTRÁ - populární zpěv - cena kapely Repre Band
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Soně Leškové

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje Sokolov

JAN MARTIN THEISS - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

TEREZA ČEHÁKOVÁ - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

FILIP SKRIBEK - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

TEREZA HORSKÁ - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon Kraslice

ŠTĚPÁN PLACHÝ - akordeon, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi


 

LAURA GILLAROVÁ - akordeon, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi


 

AKORDEONOVÉ TRIO MLŠ (Plachý, Gillarová, Tůma), 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi


 

Krajská literární soutěž - "Moje řeka Ohře"

THI DIEU LINH NGUYEN - 1. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové

FILIP SKRIBEK - 1. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové

DANG TUYET NGUNG - 3. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové

 

Krajské kolo literární soutěže - "Komenský a my"

FILIP SKRIBEK - postup do celostátního kola
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové

 

Pěvecká soutěž "Březovský lístek" - krajské kolo Březová

ADAM VALENTA - populární zpěv, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Soně Leškové



MICHAELA ZÁRUBOVÁ - populární zpěv, 3. místo

 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Soně Leškové


 

Okresní kolo soutěže dětských recitátorů - "Dětská scéna 2016" Mar. Lázně

Yvona Stolařová, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Jarmile Markové


 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon Mariánské Lázně

ŠTĚPÁN PLACHÝ - akordeon, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



LAURA GILLAROVÁ - akordeon, 1. místo s postupem

 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



AKORDEONOVÉ TRIO MLŠ (Plachý, Gillarová, Tůma), 1. místo s postupem

 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi




MATYÁŠ TŮMA - akordeon, 1. místo bez postupu

 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi


 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře dechových nástrojů Cheb

TRUMPETOVÉ DUO (A. Kotal a J. Lehoczky), 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

TRUMPETOVÉ DUO (A. Červenka a A. Valenta), 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

TRUMPETOVÉ DUO (O. Kolář a V. Kolář), 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

TRUMPETOVÉ DUO (T. Basl a M. Chovanec), 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



TRUMPETOVÉ TRIO (K. Brtník, O. a V. Kolářovi), 1. místo s postupem

 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



POZOUNOVÉ TRIO (Jan a Jakub Baarovi, J. Šmrha), 1. místo s postupem

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému


KVARTETO ZOBCOVÝCH FLÉTEN
(S. Spáčilová, M. Brisudová, A. Kučerová, A. Kvasničková)
, 1. místo s postupem

za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské



FLÉTNOVÉ DUO A KLAVÍR
(E. Tumidalská, V. Hrdličková, L. Phanová)
, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Světlaně Halasové


 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje Chodov

JAN MARTIN THEISS - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

TEREZA ČEHÁKOVÁ - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi



FILIP SKRIBEK - EKN, 1. místo s postupem

 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi


TEREZA HORSKÁ - EKN, 1. místo s postupem
 za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Bc. Vladimíru Hrinkovi

ŠTĚPÁNKA VARGOVÁ - EKN, 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Daně Staré


PETR WEINFURTER - EKN, 2. místo
 za přípravu děkujeme p. uč. Daně Staré




ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2014/2015

Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno

PAVEL BŘEŇ - tuba, 3. místo, titul laureát soutěže
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



ADAM VALENTA - trubka, diplom za účast

 za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi


 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje Liberec

PAVEL BŘEŇ - tuba, 1. místo, absolutní vítěz
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi




VLADIMÍR KOLÁŘ
- trubka, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



JAN ŠMRHA - pozoun, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému





ADAM VALENTA - trubka, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



JAN BAAR - tenor, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému



JAKUB BAAR - tenor, 3. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému 



JAN ŠMRHA - pozoun, 3. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému



Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje žesťové Horní Slavkov

PAVEL BŘEŇ - tuba, 1. místo s postupem, absolutní vítěz
 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



JAN BAAR - tenor, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému



JAKUB BAAR - tenor, 1. místo s postupem

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému


JAN ŠMRHA - pozoun, 1. místo s postupem

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému



MARKÉTA CSOMOROVÁ - lesní roh, 1. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Karlovi Hovorkovi


 

Krajské kolo soutěže dětských recitátorů - Dětská scéna 2015

Yvona Stolařová, 4. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Jarmile Markové



Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje Chodov

FILIP SKRIBEK - bicí nástroje, 3. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Jiřímu Černému


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje dřevěné Cheb

MARIA OSLOVIČOVÁ - klarinet, 1. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi



JAN MIKOLÁŠEK - klarinet, 1. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi


VOJTĚCH MÜLLER - klarinet, 1. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi


SIMONA SPÁČILOVÁ - zobcová flétna, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské


ANNA KUČEROVÁ - zobcová flétna, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské



SIMONA BŘICHÁČKOVÁ - saxofon, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi



LAURA GILLAROVÁ - klarinet, 3. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje žesťové Cheb

KAREL BRTNÍK - trubka, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

ADAM VALENTA - trubka, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

ONDŘEJ KOLÁŘ - trubka, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

VLADIMÍR KOLÁŘ - trubka, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



PAVEL BŘEŇ - tuba, 1. místo s postupem

 za přípravu děkujeme p. uč. Bohumilu Polívkovi



JAKUB BAAR - tenor, 1. místo s postupem

za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému

JAN BAAR - tenor, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému

JAN ŠMRHA - pozoun, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Robertovi Říšskému



MARKÉTA CSOMOROVÁ - lesní roh, 1. místo s postupem

za přípravu děkujeme p. uč. Karlovi Hovorkovi



ADAM ČERVENKA - trubka, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



MAREK STOLARIK - trubka, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



ADAM KOTAL - trubka, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

JITKA HEJZKOVÁ - trubka, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

JAROSLAV LEHOCZKY - trubka, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

DAVID MANDOUS - trubka, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi

DAVID MAŠEK - trubka, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Janu Kovářovi



MICHAL RAŠKA - lesní roh, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Karlovi Hovorkovi


Okresní kolo soutěže ZUŠ v tanečním oboru

CHOREOGRAFIE "OZVĚNY DUŠE" - taneční oddělení ZUŠ Fr. Lázně, 1. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Dagmar Živnové


Okresní kolo soutěže dětských recitátorů - Dětská scéna 2015

YVONA STOLAŘOVÁ, 4. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Jarmile Markové


Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje dřevěné Cheb

SIMONA SPÁČILOVÁ - zobcová flétna, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské

ANNA KUČEROVÁ - zobcová flétna, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské

JAN MIKOLÁŠEK - klarinet, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi

MARIA OSLOVIČOVÁ - klarinet, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi

LAURA GILLAROVÁ - klarinet, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi

VOJTĚCH MÜLLER - klarinet, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi

SABINA BŘICHČKOVÁ - saxofon, 1. místo s postupem
za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi

MARKÉTA BRISUDOVÁ - zobcová flétna, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské



ADÉLA KROČÁKOVÁ - zobcová flétna, 2. místo
za přípravu děkujeme p. uč. Zdeňce Horské


ADAM JEDLIČKA - klarinet, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi


GABRIELA ŠKRDLANTOVÁ - klarinet, 2. místo

za přípravu děkujeme p. uč. Lukášovi Böhmovi



ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2013/2014

Ústřední kola

Za přípravu děkujeme p. uč. Alexandru Kotlarovi - kytara


Za přípravu děkujeme p. uč. Jarmile Markové - LDO - Divadlo

 

Krajská kola

Za přípravu děkujeme p. uč. Alexandru Kotlarovi - kytara

Za přípravu děkujeme p. uč. Jarmile Markové - LDO - Divadlo


Za přípravu děkujeme p. uč. Jiřině Peškové - klavír


Za přípravu děkujeme p. řed. Miroslavě Peškové - klavír


Za přípravu děkujeme p. uč. Alexandru Kotlarovi - kytara


Za přípravu děkujeme p. uč. Alexandru Kotlarovi - kytara


Za přípravu děkujeme p. uč. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Soně Kozákové - kytara


Za přípravu děkujeme p. řed. Miroslavě Peškové - klavír


Za přípravu děkujeme p. řed. Miroslavě Peškové - klavír


Za přípravu děkujeme p. řed. Miroslavě Peškové - klavír


Za přípravu děkujeme p. uč. Josefu Karlíčkovi - violoncello


Za přípravu děkujeme p. uč. Josefu Karlíčkovi - violoncello


Za přípravu děkujeme p. řeď. Miroslavě Peškové - klavír


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Zuzaně Vaníčkové - klavír


Za přípravu děkujeme p. uč. Zuzaně Puchelové - housle


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


Za přípravu děkujeme p. uč. Mgr. Jaroslavě Rymešové - LDO - Tvůrčí psaní


 

Za přípravu děkujeme p. uč. Jarmile Markové - LDO - Divadlo



ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2012/2013



ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2011/2012



ÚSPĚCHY ŽÁKŮ 2010/2011